Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Jakie samochody najczęściej się zabudowuje?
Celem usługi zabudowywania pojazdów jest dostosowanie ich do wymagań konkretnego użytkownika, charakteru prowadzonego biznesu lub do rodzaju przewożonego najczęściej towaru. W rezultacie można zwiększyć funkcjonalność danego pojazdu, ale też uzyskać lepsze walory estetyczne. Jakie samochody najczęściej poddaje się zabudowie? Do kogo warto się zgłosić z tego rodzaju zleceniem?
Zabudowa samochodów osobowych
Klasyczna zabudowa samochodów osobowych obejmuje na przykład zabudowę kurierską, zabudowę ze sklejki lub zabudowę brygadową.
Z takich usług zabudowy pojazdów korzystają zarówno osoby zainteresowane wykonaniem zabudowy w jednym samochodzie, jak i firmy chcące zaadaptować wnętrza aut z floty samochodowej.
Poza tym w przypadku aut tego typu wykonuje się również zabudowy specjalne, z myślą o osobach z niepełnosprawnością ruchową.
Zabudowa busów i autobusów
Firmy zajmujące się zabudowami przystosowują także wnętrza pojazdów przeznaczonych do przewozu osób, takich jak busy i autobusy.
Najczęściej w przypadku zabudowy busów stosuje się układ 6- lub 9-osobowy, natomiast w przypadku zabudowy autobusów – 19-osobowy.
Zabudowa samochodów dostawczych
W ramach usług zabudowy samochodów dostawczych wykonuje się kompleksową przebudowę przestrzeni ładunkowej, tworząc warunki ułatwiające organizację i utrzymanie porządku.
Rezultatem ma być bardziej usprawniona praca, a także ochrona przewożonego towaru, nawet takiego o dużych gabarytach.
Jedną z metod zabezpieczania wnętrza aut dostawczych jest wykonanie zabudowy ze sklejki, która skutecznie chroni przed zniszczeniami mechanicznymi, a zarazem zajmuje niewiele miejsca. To, co wyróżnia takie rozwiązanie, to łatwość montażu i demontażu, a także wysoka trwałość już po zamocowaniu. Co ważne, sklejka to bardzo uniwersalny materiał, którego można użyć do ochrony ścian, sufitu, podłóg i nadkoli.
Dzięki tego rodzaju zabudowie jest również możliwość przymocowania wewnątrz różnego rodzaju haków, uchwytów i innych praktycznych elementów. Poza tym sklejka bardzo skutecznie izoluje akustycznie wnętrze pojazdu.
Gdzie wykonywać zabudowę pojazdu?
Komu warto zlecać usługi zabudowy pojazdu, niezależnie od jego rodzaju?
Polecaną firmą jest AB BASTER. Podejmują się oni zabudowy samochodów fabrycznie nowych, jak i używanych. To, co ich wyróżnia, to pełen profesjonalizm, precyzja wykonania oraz korzystanie z wysokogatunkowych materiałów.
Mają oni współpracę z wieloma salonami na terenie całej Polski, między innymi z takimi markami jak Mercedes, Iveco, Fiat, Peugeot i Citroen.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana